Partneři

Compass Group Czech Republic s.r.o.

V ČEM JSME VÝJIMEČNÍ?
Jsme tým profesionálů, kteří milují jídlo. Naším krédem je pohostinnost. Každý z vás je pro nás hostem.

JOBS.EU

Hledáte zaměstnání či brigádu? Personální agentura JOBS.EU vychází vstříc uchazečům o práci i zaměstnavatelům. V rámci agenturního zaměstnání pomáhá brigádníkům a zaměstnancům přiděleným k výkonu práce zlepšit finanční situaci, prohloubit profesní i mimo profesní zájmy.

HP

Společnost HP vyvíjí spolehlivé notebooky, počítače, tiskárny a veškeré příslušenství. Od roku 2001 začala pronikat i na český trh a stala se za tu dobu hlavním hráčem na poli výpočetní techniky.

Heureka

Heureka.cz je největší nákupní rádce na českém a slovenském internetu. Pomáhá lidem nakupovat jednoduše, rychle a hlavně bezpečně. Heureka pomáhá zákazníkům správně se rozhodnout – vybrat správný produkt, spolehlivého prodejce a ideální nabídku.

Takko s.r.o.

Nabízí prodej módní konfekce dámské, pánské a dětské, sportovní oblečení i oděvy pro volný čas. Dále prodává módní doplňky a většina prodejen disponuje oddělením dámských nadměrných velikostí.

Condicto

Naším hlavním cílem je pomoci našim klientům správně se zorientovat v oblasti realit. Snahou je maximální spokojenost klientů, poskytování perfektního servisu a vždy individuální přístup.

24-7promotions

Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingových strategií či eventů od kreativního návrhu přes náplň až po jejich realizaci a komunikaci v médiích.

JazzFestBrno

Festival Jazzfest Brno neodmyslitelně patří ke kulturní nabídce města Brna. Každoročně zde vystupují ty nejzářivější hvězdy českého i světového jazzu.

IMP net s.r.o.

Pomáháme firmám vydělat peníze na internetu. Vytváříme pro ně špičkové webové stránky, sepisujeme texty, které prodávají a staráme o to, aby stránky vyjížděly na předních pozicích ve fulltextovém vyhledávání.

Zdravé stravování s.r.o.

Trápí vás přebytečná kila nebo chcete jen jíst zdravě a pravidelně? Nemáte rádi maso? Jste kojící maminky?
Každý den Vám přivezeme 5 porcí čerstvého jídla, které sestavuje nutriční specialistka Mgr. Kateřina Šimková. Pro přípravu využíváme kvalitní suroviny.

Flexcraft s.r.o

Tauer elektro, a.s.

Jeden z největších prodejců elektro na českém a slovenském trhu. Zabývá se i prodejen kompletně vybavených kuchyňských linek včetně dřezů a příslušenství. Veškeré zboží a služby za neuvěřitelně nízké ceny.
Obědy pro školáky Obědy pro babičky a dědečky Charitativní aukce Besedy zaměřené na primární protidrogovou prevenci

STAŇTE SE FANOUŠKEM